winter

ZSWarpuny

Zespół Szkół w Zyndakach
11-731 Sorkwity, Zyndaki 2
tel. 89-742-94-23


Jeżeli chcesz pomóc w promocji naszej szkoły udostępnij ten link. Możesz także polubić naszą stronę na https://www.facebook.com/ZsWarpuny


Liczba odwiedzin:
6031


Bombki

P.Pindakiewicz
 

Zapobiegają pożarom - malując

2014-12-08 20:21:27
Trwa kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Zapobieganie Pożarom”. Ma on na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją i życiem strażackich środowisk, oraz rozwój swoich uzdolnień plastycznych.

Tematyka konkursu jest dość obszerna, obejmuje ona przedstawienie jednostek straży pożarnej w akcjach ratowniczo-gaśniczych, szkoleniach, zawodach strażackich jak i również historie i kulturę pożarnictwa.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie zarówno podstawówki jak i gimnazjum. Nie zabrakło oczywiście uczestników z naszej szkoły, prace przygotowało trzech uczniów z podstawówki: Dawid Rzemieniecki, Paulina Makulec, Aleksandra Romaniuk, oraz dwóch z gimnazjum: Daria Lisek, Klaudiusz Trzciński.

Główną nagrodą dla laureatów konkursu są organizowane podczas wakacji warsztaty oraz pomoce artystyczne dla młodych twórców. Choć konkurencja jest wysoka, to pomysłowe i oryginalne prace naszych uczniów mają szanse na zajęcie dobrego miejsca.

W.Borowska
 

Bombka na choinkę

2014-12-02 19:45:06
6.12.2014r. (sobota) w naszej szkole będą organizowane warsztaty plastyczne pt. ,,Bombka na choinkę" Świąteczne bombki będą wykonywane w trzech technikach - de caupage, filcowanie, wyklejanie na pleksi. Zapraszam chętnych uczniów do udziału w warsztatach. Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach, proszeni są o wcześniejszy kontakt z organizatorami Jolanta Domin i Patrycja Pindakiewicz.

P.Pindakiewicz
 

Szkoła ... miejsce tylko do nauki?

2014-11-28 23:14:15
21.11.2014 r. w godz. 16 00 - 19 00 odbył się wieczór filmowy w ramach kółka dyskusyjnego zorganizowany przez Panie: Polonis-Krysiak i Paulinę Kociszewską.

Uczniowie klas II i III gimnazjum spotkali się w szkole, gdzie na początku spotkania obejrzeli film pt. "Wielki Mike", który opowiadał o ciężkim życiu siedemnastoletniego czarnoskórego chłopca. Chłopiec o imieniu Michael tułał się po ulicach, dopóki nie przygarnęła go rodzina, która odkryła jego talent sportowy. Nowa rodzina, nowy dom zmieniają życie chłopca na lepsze.

Po projekcji rozgorzała się dyskusja na temat problemów, z jakimi zmagał się Mike w swoim życiu. Dyskusji towarzyszyły gorące emocje, które trochę ostudziły zabawy dotyczące umiejętności wyrażania własnych uczuć, co, jak się okazało, nie jest łatwym zadaniem.

Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera. Postanowiono, że wieczory filmowe będą się powtarzać. Następny już w planach!

K.Korczyńska,
K.Bloch
 
@2013-2014 Copyright by Patryk Prusinowski
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Plików Cookie
ciacho
Ta strona ma ciasteczka.