wiosna

ZSWarpuny

Zespół Szkół w Zyndakach
11-731 Sorkwity, Zyndaki 2
tel. 89-742-94-23


Jeżeli chcesz pomóc w promocji naszej szkoły udostępnij ten link. Możesz także polubić naszą stronę na https://www.facebook.com/ZsWarpuny


Liczba odwiedzin:
7234


turniej szachowy

UWAGA !!!!
Gimnazjalny turniej szachowy

30 kwietnia 2015 r. o godz.11.30 na świetlicy szkolnej odbędzie się szkolenie z zasad gry w szachy.
W dniach: 7.05 , 14.05 i 21.05.2015r. odbędzie się turniej szachowy mający na celu wyłonienie
gimnazjalnego mistrza szachowego.

Organizatorzy:
Małgorzata Bączyk i Piotr Parda
 

Rękodzieło artystyczne

W sobotę 21 marca 2015 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty rękodzieła artystycznego. Stworzyliśmy wiele ozdób wielkanocnych.


art
 

Relacja z Turnieju Tenisa Stołowego

2015-03-21 13:54:51
W dniu 24 lutego w Zespole Szkół w Warpunach odbył się Turniej Tenisa Stołowego w czterech kategoriach. W kategorii dziewcząt ze szkoły podstawowej wystąpiły tylko dwie zawodniczki: Patrycja Lisek i Sandra Buźniak. Dziewczyny rozegrały mecz i rewanż. Lepsza okazała się Patrycja Lisek, drugie miejsce zajęła Sandra Buźniak. W kategorii chłopców wystąpiło ośmiu zawodników podzielonych na dwie grupy. W grupie A zagrali: Eryk Pokut, Maksymilian Popielarz, Piotr Konopka i Jakub Woźniel. W grupie B: Gabriel Wójcik, Kacper Pyrek, Jakub Dzieża i Kacper Nowak. Zwycięzcami w swoich grupach okazali się Gabriel Wójcik i Jakub Woźniel, drugie miejsca w grupach zajęli Kacper Pyrek i Eryk Pokut. W półfinałach lepsi okazali się Kacper Pyrek i Gabriel Wójcik O trzecie miejsce zagrali Jakub Woźniel i Eryk Pokut. Mecz finałowy wygrał Kacper Pyrek, a mecz o trzecie miejsce Jakub Woźniel.

W kategorii dziewcząt z gimnazjum w turnieju udział wzięło siedem zawodniczek: Iga Dudkowska, Joanna Rutkowska, Weronika Trembowska, Patrycja Pindakiewicz, Emilia Skillandat, Wiktoria Borowska i Jolanta Kwiatkowska. Dziewczęta grały systemem każda z każdą. Do półfinałów zakwalifikowały się cztery najlepsze zawodniczki: Patrycja Pindakiewicz, Emilia Skillandat, Wiktoria Borowska i Jolanta Kwiatkowska. Do ścisłego finału awansowały Patrycja Pindakiewicz i Emilia Skillandat, i to ta pierwsza wygrała cały turniej. W meczu o trzecie miejsce Jola Kwiatkowska okazała się lepsza od Wiktorii Borowskiej.

Wśród gimnazjalistów w turnieju udział wzięło pięciu zawodników: Paweł Plonkowski, Jakub Nowak, Błażej Rogowski, Sebastian Zyśk i Wiktor Trembowski. Chłopcy również zagrali systemem każdy z każdym. Turniej wygrał Paweł Plonkowski, przed Jakubem Nowakiem i Błażejem Rogowskim. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale.

turniej2015
K.Lemecha
 

Dzień wiosny

2015-03-21 13:49:14
Administrator
 
@2013-2015 Copyright by Patryk Prusinowski
Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Plików Cookie
ciacho
Ta strona ma ciasteczka.